Reklama
  • Piątek, 24 lutego (08:00)

    Agnieszka Radwańska. Miał być ślub… I co?

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień, ale jego bohaterka jest dyskretna. Agnieszka Radwańska (27) z ukochanym Dawidem Celtem (31) nie dzielą się szczegółami.

– Ślub będzie… – uśmiecha się lekko tenisistka. – Proszę o cierpliwość. O wydarzeniu mówi się od września. Wtedy duńska tenisistka Caroline Wozniacki (27) zdradziła na konferencji prasowej, że nie ma z kim pojechać na wakacje, bo… jej przyjaciółka zmienia stan cywilny. Od lat przyjaźni się właśnie z Agnieszką Radwańską! Do tej pory jednak nasza tenisistka nie skomentowała słów być może… własnej druhny! Na ceremonię czeka ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski (60).

– Jeśli Agnieszka weźmie ślub, to ja go udzielę – miał powiedzieć krakowski duchowny, który od lat jest blisko rodziny. Agnieszka od pewnego czasu regularnie pojawia się na krawieckich przymiarkach w Warszawie. Suknia ślubna autorstwa Agnieszki Maciejak z pewnością będzie zapierać dech! Uroczystość ma się odbyć w Krakowie, prawdopodobnie w Boże Narodzenie.

Pojawia się zapewne czołowe tenisistki świata, a także najważniejsza para w kraju. Sportsmenka niedawno spotkała się z prezydentem Andrzejem Dudą (44) na kortach Mery w Warszawie, a 4 grudnia z narzeczonym gościła w Pałacu Prezydenckim. I wtedy miała zaprosić parę prezydencką. Jeśli nie znajdą czasu w święta dla tenisistki, być może ślub zostanie przełożony… na wiosnę!

Zobacz również

  • Kiedy we wrześniu 2008 r. Piotr Kraśko (45) i mistrzyni skoków konnych przez przeszkody Karolina Ferenstein (42) brali ślub, ich synek miał półtora roku. Konstanty, ubrany w tweedową marynarkę... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.