Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca (08:00)

    Agnieszka Radwańska. To będzie ślub roku!

Zaręczyli się przed rokiem, a niedawno potwierdzili, że ślub tuż tuż. Zgodnie przyznają, że ich charaktery są jak woda i ogień. Czyli przeciwieństwa się przyciągają...

Reklama

Ona – od lat zachwyca na korcie. Jest w absolutnej światowej czołówce kobiecego tenisa ziemnego. On– jej sparingpartner i drugi trener. W pracy nierozłączni, od trzech lat spotykają się także prywatnie. Rzadko wspólnie się pokazują, jeszcze rzadziej opowiadają o swoim uczuciu. Przez 10 miesięcy podróżują po świecie, bo tyle trwa sezon Agnieszki Radwańskiej (27). Ślub już zaplanowany, choć jego data jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

Bardzo dbają o prywatność, ale ostatnio udzielili zaskakującego wywiadu pełnego smaczków.

– Dawid jest zorganizowany, ja na korcie muszę być. Ja wolę obejrzeć film, a Dawid krzyczy z kuchni, że przecież mecz zaraz będzie. Lubię się przytulić, on mniej – powiedziała otwarcie tenisistka w prasowym wywiadzie, dodając: – On lubi ode mnie raz na jakiś czas odpocząć, ja nie mam takiej potrzeby.

Z kolei narzeczony sportowej gwiazdy, Dawid Celt (31) z rozbrajającą szczerością wyznał, że wolałby częściej widywać ją w szpilkach i nigdy nie będzie wylewny w emocjach.

To musi być jednak wielkie uczucie, skoro wyraźne różnice charakterów obojgu nie przeszkadzają. Na szczęście wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.