Reklama
  • Środa, 19 kwietnia (11:00)

    Kirsten Dunst zaręczyła się

Po licznych zawodach miłosnych ma kogoś, kto spełni jej marzenie o szczęściu we dwoje.

Po zaledwie siedmiu miesiącach znajomości gwiazda Hollywood Kirsten Dunst (34) przyjęła oświadczyny młodszego o osiem lat aktora Jessego Plemonsa. Zaręczyny odbyły się podczas romantycznej kolacji w restauracji w Los Angeles. Świadkami wzruszającej ceremonii byli przyjaciele i członkowie rodzin obojga, którzy ujawnili mediom, że ceremonia ślubna odbędzie się jeszcze w tym roku.

Znalazła miłość, jakiej szukała

Reklama

Tę wiadomość przyjęto z zaskoczeniem, bowiem Kirsten Dunst przez wiele lat utrzymywała, że jeśli w ogóle wyjdzie za mąż, połączy uroczystości ślubne z obchodami swych czterdziestych urodzin. Co ją skłoniło do przyspieszenia terminu? Dużo jest spekulacji na ten temat, a milczenie aktorki i jej narzeczonego tylko podsyca plotki. Ale najwięcej głosów przemawia za tym że Dunst tak spieszno do ślubu, gdyż po prostu znalazła wielką miłość, której bez powodzenia długo szukała. Wcześniej jej związki się nie udawały, a przez zawód miłosny Dunst dwukrotnie leczyła się z depresji.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • To był na pewno najpiękniejszy ślub 2016 roku w Istambule. 25 grudnia, kiedy cały świat chrześcijański świętował Boże Narodzenie, Murat Yıldırım i Imane el Bani przyrzekli sobie miłość. Z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.