Reklama
  • Piątek, 11 marca 2016 (08:00)

    Kivanç Tatlituğ i Başak Dizer. Ślub w Paryżu

To już postanowione! W piątek, 19 lutego Kivanç Tatlituğ i Başak Dizer powiedzą sobie sakramentalne „Tak” w cieniu wieży Eiffla.

Na początku lutego pojawiły się pogłoski, jakoby aktor miał zmienić stan cywilny w walentynki. Kivanç jednak szybko te doniesienia zdementował. Jego paryska eskapada odbędzie się już za kilka dni.

18 lutego para młoda wraz z zaproszonymi gośćmi wyleci ze Stambułu do stolicy Francji. Wszyscy uczestnicy ceremonii – czyli około pięćdziesięciu osób – mają już zarezerwowany nocleg w jednym z eleganckich hoteli niedaleko Pól Elizejskich.

Reklama

Następnego dnia w ambasadzie Turcji Kivanç Tatlituğ i Başak Dizer wezmą ślub. Świadkami będą ich przyjaciele: projektantka mody Deniz Marşan, bliska współpracowniczka panny młodej oraz producent Kerem Çatay, który nadzorował realizację większości seriali z udziałem pana młodego.

Spod jego ręki wyszły m.in. „Menekşe i Halil”, „Kuzey Güney”, „Ezel” i „Zakazana miłość”. Po części oficjalnej zapowiada się huczna zabawa, która potrwa przez cały weekend. Powrót weselników do kraju zaplanowany jest dopiero na poniedziałek, 22 lutego.

Według wstępnych szacunków koszt wycieczki do Paryża, włącznie z kilkudniowym zakwaterowaniem, wyniesie 600 tysięcy lir tureckich – czyli ponad 800 tysięcy złotych. Jeśli komuś się wydaje, że to dużo, uspokajamy: na biednego nie trafiło.

Już niedługo „Kivo” za udział w nowej telenoweli „Czarne i białe” zarobi prawie dwa razy tyle: jego umowa opiewa na 1 170 000 lir za wstępną transzę 13 odcinków. Niestety, na uroczystości ślubnej cieniem kładzie się nierozwiązana jak dotąd kwestia.

Nie wiadomo bowiem, czy do Paryża pofatygują się rodzice Kivança. Mama aktora, Nurten Tatlituğ, cierpi na przewlekłą chorobę nerek. Jest w trakcie skomplikowanej kuracji.

Czy lekarz wyrazi zgodę na przelot pacjentki do Francji – na to pytanie na razie nie znamy odpowiedzi. Pod znakiem zapytania pozostaje także obecność ojca artysty.

Okazuje się, że Erdem Tatlituğ… panicznie boi się latać! Miejmy nadzieję, że z okazji ślubu syna senior jednak przełamie obawy. A może do Paryża uda się pociągiem?

KLC

Kurier TV
Więcej na temat:pary | ślub | Nie | Erdem | zakazy | Czarne

Zobacz również

  • Poznali się wiosną 1969 r. w Teatrze Dramatycznym. Gustaw Holoubek (†84) był wówczas mężem Marii Wachowiak. Z kolei Magdalena Zawadzka (72) poślubiła na II roku studiów operatora Wiesława... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.