Reklama
  • Środa, 8 marca (15:05)

    Łukasz Nowicki jest dziś bardzo szczęśliwy

Nowy rok zaczął u boku ukochanej żony Olgi, którą niedawno poślubił na egzotycznej wyspie Bali. Para coraz częściej rozmawia o powiększeniu rodziny.

Reklama

To jest dla niego wspaniały czas. Gospodarz „Pytania na śniadanie” dwa miesiące temu po raz drugi został mężem. Jego wybranką jest piękna Olga Paszkowska, aktorka i bizneswoman. Ich ślub na wyspie Bali do końca był wielką tajemnicą i odbył się bez tłumu gości. Intymnie, w bardzo romantycznej scenerii.

Dopiero niedawno Łukasz Nowicki (43) zorganizował huczne wesele pod Płońskiem, by uczcić zmianę stanu cywilnego. – Są razem od dwóch od lat, ale wciąż zachowują się, jakby dopiero się w sobie zakochali – powiedziała nam niedawno osoba z otoczenia pary.

W ich rozmowach pojawia się też temat powiększenia rodziny

Pani Olga kocha dzieci i ma niezwykłe umiejętności nawiązywania z nimi serdecznych i szczerych relacji. Znakomicie sprawdza się w roli mamy. Ma już bowiem 4-letniego synka. To on zainspirował ją do założenia żłobka dla maluchów na warszawskiej Pradze.

– Ułożyła sobie też relacje z Piotrusiem – mówi nasz informator. 12-letni syn Łukasza Nowickiego i jego byłej żony, Haliny Młynkowej (39), na co dzień mieszka z mamą w Czechach. Kiedy jednak przyjeżdża do taty, w domu jest wielkie święto. Bo dom pełen dzieci to dla nich wielka radość. Dlatego rozmowy o powiększeniu rodziny, o wspólnym dziecku są coraz częstsze. Pojawienie się maleństwa byłoby zapewne pięknym dopełnieniem ich pięknej miłości.

– Poza tym jako rodzice mają już duże doświadczenie, nie ma więc w nich lęku o trudy rodzicielstwa – mówi nasz informator. Doskonale wiedzą, że z nowym członkiem rodziny poradziliby sobie nawet w obliczu wspólnej pasji, jaką jest podróżowanie po egzotycznych zakątkach świata. Dziś takie wyjazdy z maluchami to nic strasznego. Wystarczy tylko dobry plan i przygotowanie. Na razie jednak świeżo upieczeni małżonkowie cieszą się sobą. Wciąż przyjmują gratulacje od zaskoczonych znajomych.

Przed nimi jeszcze wspólne oficjalne wyjście, choć nie od dziś wiadomo że Łukasz Nowicki raczej unika ścianek i oficjalnych imprez. Jednak z tak piękną żoną u boku może zmieni nawyki.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Poznali się wiosną 1969 r. w Teatrze Dramatycznym. Gustaw Holoubek (†84) był wówczas mężem Marii Wachowiak. Z kolei Magdalena Zawadzka (72) poślubiła na II roku studiów operatora Wiesława... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.