Reklama
  • Wtorek, 28 lutego (08:05)

    Rozenek, Kliment, Rozenek i inni. Śluby gwiazd w 2016 roku

Rok 2016 był zdecydowanie rokiem miłości. Obrączki ślubne założyło wiele gwiazd. Jedni zrobili to w blasku fleszy inni po cichutku. Ale w show-biznesie nic nie da się ukryć.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Ślub roku!

Kiedy trzy lata temu rozpoczęła się ich znajomość, nikt nie wierzył, że przetrwa w trudnym świecie show-biznesu. Oboje znani, po nieudanych związkach. A jednak Małgorzata Rozenek (38) i Radosław Majdan (44) tak się w sobie zakochali, że postanowili zaryzykować.

– Miłość, przyjaźń to nie są rzeczy, które można odpuścić, bo w życiu zdarzają się rzadko – mówiła na łamach naszego tygodnika kilka miesięcy temu pani Małgorzata. Ślub wzięli na początku września w podwarszawskim Konstancinie, w obecności najbliższych i dzieci gwiazdy TVN z poprzedniego związku, Stasia (10) i Tadzia (6). A potem wyszli przed tłum fotoreporterów jako mąż i żona.

Reklama

Jan Kliment. Po czesku

Parą byli przez 7 lat. Połączyła ich pasja do tańca. Na początku czerwca w Ostrawie Jan Kliment (42) w końcu poślubił tancerkę Lenkę Tvrzovą – Już bardzo chciałbym zostać ojcem – powiedział w naszym magazynie kilka tygodni po ślubie.

Katarzyna Warnke i Piotr. Na łonie natury

Poznali się w 2015 roku na planie filmu „W spirali”. I choć ona była od niego starsza o 10 lat, wiek w miłości nie miał znacznia. A na początku sierpnia Piotr Stramowski (29) i Katarzyna Warnke (39) zostali małżeństwem. Pobrali się na łonie natury.

Adam Sztaba. Najpierw był Leo

Wyglądało to na zwykły „biurowy romans”, a zakończyło się ślubem. Adam Sztaba zatrudnił Agnieszkę Dranikowską w roli swojej agentki. Ale coś zaiskrzyło! Zapragnęli razem iść przez życie. Na początku roku pojawił się na świecie ich syn Leopold. A w czerwcu złożyli słowa małżeńskiej przysięgi.

Agnieszka Woźniak-Starak. W pałacu w Wenecji

Milioner Piotr Woźniak-Starak wymarzył sobie królewskie wesele, a panna młoda miała kojarzyć się z księżniczką z baj- ki. Jak w pięknym śnie, Agnieszka Szulim (38) powiedziała „tak” w eleganckich wnętrzach Palazzo Ca’Vendramin Calergi w Wenecji, do którego dopłynęli oboje przez Canale Grande. Na weselu w Palazzo Pisani Moretta bawiło się ponad 300 osób. Mówili, że nigdy tego nie zapomną!

Krystian Wieczorek.

Do końca trzymał to w tajemnicy. Do tej pory nie wypłynęły żadne ślubne zdjęcia. Na początku lipca w kościele na Podlasiu Krystian Wieczorek (41) przyrzekł miłość młodej aktorce Marii Szafirskiej (24). – Moja żona tego dnia wyglądała wspaniale – skomentował później całe wydarzenie.

Wojciech Błach

Kiedy zakończył długoletni związek z Kamilą Baar (37), nie zam- knął się na miłość. Wkrótce zakochał się w młodszej o ponad 20 lat lingwistce Agnieszce. Wszystko odbyło się tradycyjnie. Najpierw zaręczyny, potem ślub kościelny i zabawa do rana w lokalu Zacisze Anny Korcz.

Łukasz Nowicki

Cztery lata po rozwodzie z Haliną Młynkovą (39) znów został mężem. Sakramentalne „tak” powiedział Oldze Paszkowskiej (30), początkującej aktorce, jogince i właścicielce żłobka. Ceremonia odbyła się na wyspie Bali. Aktor, ku zaskoczeniu znajomych, wrócił z podroży z obrączką na palcu.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień, ale jego bohaterka jest dyskretna. Agnieszka Radwańska (27) z ukochanym Dawidem Celtem (31) nie dzielą się szczegółami. – Ślub będzie… – uśmiecha się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.